Nieuws

14 november 2023

Mooie Divali Viering op school en in de wijk

Op 12 november was het Divali, het grootste Hindoe feest van het jaar. Ook wel lichtjesfeest genoemd. Dit is uitgebreid gevierd op school.

 

 


Mooie Divali Viering op school en in de wijk
Op vrijdag 10 november hebben we op school Divali gevierd. De hele week hadden de leerlingen al prachtige werkjes gemaakt en de school was daardoor heel feestelijk versierd. Tijdens de viering hebben alle leerlingen opgetreden. Wat was het mooi en goed! Daarna vierden we het in de klas met lekker eten en drinken. Iedereen was extra mooi aangekleed en we hebben er echt een fijn feest van gemaakt met elkaar.

 

Op de dag voor Divali was er vanaf onze school zoals ieder jaar een fakkeloptocht naar buurtcentrum No Limit. Hier was een viering voor heel Zuidoost. Een groep van onze leerlingen hebben hier een geweldig mooi optreden verzorgd.